| Andiiiii a întrebat:

Salut happy Am cumparat imprimanta Canon mp280 si imi da o eroare E-1-3 am incarcat cartusele si nu mai vrea sa traga nimic nici color nici alb-negru ( stiu ca trebuie o resetare la cartuse, iar resetare se face :tin cateva sec butonut STOP si RESET. iar daca cumva apare iar procedura trebuie repetata iarasi si pentru cartusul color, dar nu stiu care e butonul RESET. ) Funda big grin

Răspuns Câştigător
| GalatiCalculatoare a răspuns:

E butonul cu rombul ala rosu. primul di dreapta. apesi pe el 5 secunde apoi astepti. se reseteaza singura.