| Coporan123 a întrebat:

Am cumparat o placa video pe slot agp la mana a doua de la cineva si acum cand m-am uitat pe net sa ii caut driver am aflat ca pe windows 7 nu este compatibila cu driver-ul ei sau nu este recomandat sa o folosesc pe acest windows.

Dati-mi o alta sugestie de placa video cu slot agp dar mai buna in performante si care ar fi compatibila la driver cu windows 7.

Placa actuala se numeste nVidia GeForce FX 5500

Răspuns Câştigător
| Coporan123 explică (pentru horia2012):

Mersi de ajutor dar o sa raman cu placa asta video si o sa trec pe Windows Xp pana imi iau alt pc.

| horia2012 a răspuns (pentru Coporan123):

Cu placere. OK.