| BLADE98 a întrebat:

Salut am cumparat un laptop mini de curind iar de fiecare data cind incerc sa instalez vreo programa imi cere parola ce as putea sa fac cum sa scot aceasta optiune DAU FUNDA!

P.S.Nu imi spuneti sa schimb windowsul caci nu doresc din cauza unor setari din windows de care am nevoie..Am windows 7 professional

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere parola deoarece User Account Control din windows 7 e activat
ti recomand sa scrii pe search programs and files din start user account control di pe change user account control dai jos si dai ok mai bine incerci fara parola si dai pe ok si e problema rezolvata

Bafta!