| mTw a întrebat:

Salut.
Am cumpărat un selfie-stick de pe eMAG şi nu merge. Apăs pe press şi nu face poză, este prin bluethooth.
Ceva sugestii ce poate avea?
Fundă.

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Pune temporizatoru la telefon, să facă poza după 10 secunde. Adică apeși pe buton și el va face poza peste 10 secunde, timp în care tu poți sa pregătești poza, adică să aranjezi telefonul.

| noob a răspuns:

Poate esti prea urat

| Zauvek_Melinia_1997 a răspuns:

Buna!
Intai trebuie sa conectezi telefonul la aparat, mai apoi pornesti bluetooth si jos la capatul manerului ori ai un buton mic si il aprinzi de acolo ori incerci sa cauti aparatul de selfi prin BT mai apoi trebuie sa ti se aprinda o luminita verde sau rosie depinde. Daca nu te ajuta asta cauta un tutorial pe youtube cum se conecteaza selfi stik cu telefonul. Spor sa ai! happy