| Gherghel_Bianca_2002 a întrebat:

Mi-am cumpărat un selfie stick simplu, cu buton ( nu cu bluethooth ) si nu pot face poze. Am citit ca daca (,) camera telefonului nu poate face poze ridicând volumul, atunci nu se poate folosi selfie stickul, dar eu pot face poze așa, dar nu pot cu selfie stickul...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce e ala stik cu buton?

| dannys a răspuns:

Am avut si eu 2 si nici unu nu mergea la tel meu, in prima faza am auzit ca merg numai la Samsung si le-am probat pe un Samsung galaxy s3 neo si nu a mers nici unul.O prirtena s-ia cumparat un Samsung s6 si doar unu a mers la ea la tel.Adica merg dar trebuie sa gasim pe ce telefoane sunt compatibile.