| Cristian_Razvan_1999 a întrebat:

Salut,am curatat leptopul si am an scos placa wireless am curatato si am pus-o inapoi,l-am aprins imi arata semnul exclamarii pe semnal, am dat sa scaneze si mia dar :none of the nettworks you have previouly connected to are in range.
Problema with wiresless adapter or access point.
A network cable is not properly plugged in or may be broken.

1 răspuns:
| Xboss33X a răspuns:

Cred ca s-a dus placa wireless...incearca site-ul pc garage sa cumperi una noua. Sau te poti duce la un magazin sa iei un adaptor USB.