| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am dat comanda de un controller de ps4 de pe eMAG, cică îmi vine în 2 săptămâni nu știe nimeni de ce?

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu il au pe stoc, vor face comanda in alta tara cel mai probabil si cand le ajunge iti vor trimite. Cauta si tu la alt magazin.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil il aduce din import

| anonim_4396 explică (pentru ReddY25):

Aia cred ca și e văzusem în rewiews ca durează ca vine din import, pe deoparte e bine ca pana peste 2 sapt ma pot răzgândihappy

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu de fiecare data cand am dat comanda pe eMAG (vanzatori diferiti) si zicea ca vine in 2 saptamani, a venit in 2-3 zile. Nu stiu daca am avut eu noroc sau nu stiu ei sa estimeze, dar eu zic ca poti sa te astepti la orice

| anonim_4396 explică (pentru Furnicuta000):

Doamne ajuta cine știe nu ma interesează neapărat sa vin instant da sa nu stau prea mult după el.

| danieldianys a răspuns:

Suna pentru clarificari la eMAG. Iata datele

https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-emag-romania/