| xomic a întrebat:

Salut, am dezinstalat internet Explorer și nu știu Cum sa fac sa îl bag înapoi. Va rog rapid, am nevoie repede.

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Cum tu nu mai ai Internet Explorer pe Windows, atunci trebuie sa il re activezi. Daca esti pe Windows 10, atunci te duci pe start si incepi sa scrii "Windows features" si iti va aparea ceva gen "Turn Windows Features on or off". Apesi acolo si cauti prin lista aia internet explorer si dai check la casuta aia de langa nume. Apesi pe ok, next(daca apare) si dupa aia pe restart now cand iti va aparea. O sa se reporneasca si o sa ai inapoi Internet Explorer. Pe windows 8.1 sau mai jos acelasi procedeu, doar trebuie sa cauti in mod diferit acel "program". Pe windows 7 apesi pe start si scrii si pe 8 la fel cred.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Ai raspuns bun de la @MattDiamond.

| RRoberto2018 a răspuns:

Nu ai specificat de unde l-ai dezinstalat.
Daca e din smartphone descarca-l din Magazin Play
Daca e de pe calculator si ai Windows, foloseste orice browser si intra pe Google, scrie Internet explorer si descarca-l de acolo.
Sper ca ti-am fost de ajutor...

| DoctorWh0 a răspuns (pentru RRoberto2018):

Tu te auzi? Internent explorer nu exista pe smartphone, nici pe magazin play... Mai informeaza-te si tu inainte sa postezi raspunsuri inutile...