| kykyzzz a întrebat:

Hei, TPU! Am si eu o intrebare. Am in ultimul timp probleme cu Internet Explorer, cand il deschid imi apare o fereastra, pe care dau click Don't send si ma scoate din program. L-am dezinstalat [IE 7], si instalat pe 8. Ei bine, si asta face aceleasi fite.Nu mai stiu ce sa fac? Dau funda celui mai bun si mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| angelo200 a răspuns:

Incearca sa instalezi alta versiune de windows poate este din cauza lui

5 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

Mai bine folosesti al browser mozilla firefox, opera, google chrome
sunt mai bune ca internet explorer

| kykyzzz explică (pentru angelo200):

Stiu, am si Chrome, si Mozilla, dar problema e ca imi trebuie Explorer. Fara el nu pot accesa un anumit site.

| kykyzzz explică (pentru angelo200):

Ce altceva as putea face? Nu prea exista solutii. Funda!happy

| angelo200 a răspuns (pentru kykyzzz):

Incearca sa instalezi alta versiune de windows poate este din cauza lui

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Instaleaza si tu Google Chrome. E cel mai bun [ dupa parerea mea]

| Ionut321123 a răspuns:

Instaleazati opera, google chrome, mozila, sunt mai bune ca internet explorer. eu am opera fffoarte bine