| Lukian a întrebat:

Am facut o mare prostie! Am sters un joc in loc sa il dezinstalez pentru ca nu imi aparea in nici un program de dezinstalat programe! Acum cand deschid imaginea jocului imi apar doar optiunile Play si Uninstall! Cand dau Play nu se intampla nimic si cand dau Uninstall imi da o eroare! Ce pot face acum sa intalez jocul din nou?
PS:Am sters toal jocul, nu e in RB...

4 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Foloseste CCleaner il gasesti pe http://download.RNT.ro la sectiunea Sistem

| Tavy100 a răspuns:

Da ar trebui sa il reinsalezi si apoi sa il dezinstalezi.

| grgdlk a răspuns:

Il downloadezi din nou, zi mi si mie ce joc era si eu caut un joc frumos si nu gasesc

| Lukian explică (pentru grgdlk):

GTA San Andreas. Era pentru fratele meu ca joaca SA-MP. Am instalul de la joc nu trebuie sa il downloadez. Nu is noob la calculatoare dar problema asta chiar nu stiu sa o rezolv...