| Lukian a întrebat:

Am facut o mare prostie! Am sters un joc in loc sa il dezinstalez pentru ca nu imi aparea in nici un program de dezinstalat programe! Acum cand deschid imaginea jocului imi apar doar optiunile Play si Uninstall! Cand dau Play nu se intampla nimic si cand dau Uninstall imi da o eroare! Ce pot face acum sa intalez jocul din nou?

PS:Am sters toal jocul, nu e in Recycle Bin...

6 răspunsuri:
| matei1411 a răspuns:

Trebuie sa il instalezi din nou si ca sa il instalezi si sa mearga trebuie sa respecti pasii: Intri in control panel -> add or remove programs. cauti jocul acolo si ii dai remove iar dupa aceea trebuie instalat. altfel nu o sa mearga;-) funda?

| Lukian explică (pentru matei1411):

Nu pot sa il instalez sau sa il dezinstalez! Daca te pricepi la registrii si windows mai bine decat mine lasa-mi un raspuns calumea, daca nu lasati-ma cu raspunsurile astea de NOOBI!

| sangeretec a răspuns (pentru Lukian):

Daca esti asa de inteligent si alti sunt noobi fa dupa vum ti-a zis gabrielsuperdeejay and dont be a coock suker!

| Lukian explică (pentru sangeretec):

Incearca sa faci asa inteligentule! Am rezolvat problema singur!
PS: Smd Beach...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi tot jocul si folosesti ccleaner pentru a curata registrii de ramasitele lui apoi il instalezi din nou.

| sangeretec a răspuns:

Te duci la bara de start - control panel si cauti add remove programs si il cauti acolo dai pe el si apare ununstal... gata! daca nu merge asa reinstaleazal si du-te la start si cum am scris mai sus... bafta e usor sper ca te-am ajutat