| LilTunechi a întrebat:

Salut am facut un schimb si am primit un PSP 1003 la care merg doar butoanele de jos adica mna nu stiu volumul, lumina si cam atat in rest nu merg butoanele. Mi s-a spus ca daca ii pun un card deja modat va merge (eu nu ma pricep la asa ceva) si am crezut dar (Ulterior am aflat ca nu asta e problema ca e ceva de la butoane) As vrea sa stiu daca a mai patit cineva asa ceva cu un psp si daca stie cum se rezolva sau ce trebuie facut! MERSI ANTICIPAT

1 răspuns:
| Gabytzzzzzu a răspuns:

Am avut psp nu sunt expert sau ceva de genu, dar oricine isi poate da seama ca un card modat nu ar rezolva problema, efectiv n-are nici o legatura.