| Dennis56 a întrebat:

Am folosit o perioada Asus GPU Tweak, am facut niste setari si am setat limita de fps-uri la 60. Dupa l-am dezinstalat, am dat restart la pc. Am intrat pe un joc si arata ca inainte cand foloseam tweak-ul, 60 fps-uri constat. De fapt, in toate jocurile fps-urile sunt limitate la 60. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Îl iei din nou programul și deblochezi fpsurile, Lea blocat din cv placa video, chestii, trestii, socoteli. Mă rog in fine ce zic e ca programul ăla ce poate să facă poate să și desfaca