| Iunix a întrebat:

am și eu o întrebare : când intram pe youtube nu puteam
să văd niciun filmuleț deoarece trebuia sa descarc o noua versiune a programului Flash player, doar că s-a descărcat si un program „ McAfee Security Scan Plus „. O fi un antivirus?
pentru-că eu am deja Avast Free.Și dacă este un antivirus e unul bun? Ar trebui sa-l șterg?(sa sterg McAfee )

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu te uiti fraticule cand instalezi ceva, ca de aia bagati toate tampeniile in calculator. Te intreba acolo cand vrei sa instalezi flash player daca vrei sa instalezi si McAfee. De ce nu l-ai debifat?

| Iunix explică (pentru K0sti):

Nu l-am văzut.

| Cher_Laun_1995 a răspuns:

Mai mult scan virusi, decat antivirus
nu elimina virusii doar tii gaseste! Ramai la Avast dar ar fi bine sa-ti cauti unu pe activat nu versiunea Free

| xerxess a răspuns:

Tu cand ai instalat Adobe Flash Player, la un moment dat era si McAfee pe acolo recomandat de ei, dar tu trebuie sa bifezi optiunea sa NU instaleze si McAfee, ok?!