| Andrei_Andrei_1992_egqz a întrebat:

Am și eu o mica problema și as dori dacă se poate sa ma ajute cineva... zilele trecute mi am luat un router D-Link,ajuns acasă l am scos din cutie și am încercat sa-i fac configurarile sa poată merge.l am alimentat, i-am băgat cablu de net și am intrat pe IP ul 192.168.0.1 pe browser aici arătându-mi doar username ( admin ) iar la password ( lăsat asa spațiul gol ) pana aici toate bune și frumoase.....acum nu pot sau nu reușesc sa ajung acolo la configurări ptr ca orice username și password i as pune nu mi da voie

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Foarte bine, foloseste butonul de reset, ca de aia il are!

| Andrei_Andrei_1992_egqz explică:

Am încercat și cu butonul de reset și tot la fel e... după ce pun user nămeți admin iar la password pun ( 1234, 0000, admin sau las spațiu gol) îmi spune ca nu 3 corect ceva și sa ma relogez...