| nykusor4u99 a întrebat:

Sora mea mi-a dat un router, l-am bagat in priza si am bagat cablu de la net in el. Si cand incerc sa intru pe un browser sa ii fac setarile nu imi merge. Scriu acolo ip dar nu imi deschide fereastra pentru username si password, sper ca ati inteles ce am vrut sa spun. Vreau sa stiu de ce nu imi deschide fereastra! Multumesc, funda!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cali01 a răspuns:

Deschide o fereastra de internet si scrie adresa 192.168.1.1 ar trebui sa mearga