| Cristianne a întrebat:

Am și eu o problemă. Astăzi mi-am restartat calculatorul și când s-a deschis am văzut că mi-au dispărut toate pozele din el. Nu le-am șters,nu nimic. Am încercat să dau la "versiuni anterioare" dar nu apare nimic, și nici nu pot să-mi recuperez fișierele din Recycle bin pentru că nu au fost șterse,ci au dispărut. Mă poate ajuta cineva,pretty please, cât mai repede posibil? Mulț'am fain anticipat.

5 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Ce windows ai? daca ai win7 poti sa le recuperezi cu "sistem recovery"...

| IonutGaby a răspuns:

1)Ai un virus care le-s sters
2)Antivirusul le considera niste fisiere periculoare(desi nu prea cred) si le-a sters
Foloseste System Restore ca sa le recuperezi.

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Trebuia reformatat doar partitia C tu ai reformatat tot pc-ul si normal ca s-a sters tot

| Ioanagabb123 a răspuns:

Eu am o presimtire ca antivirusul a facut asta. sau poate de la windows, nu imi dau seama. Te sfatuiesc sa cauti un specialist in asa ceva. Daca nu pot sa il vad, nu as avea cu ce sa te ajut. Eu imi rezolv singura problemele pc-ulu.

Sper ca te-am ajutat.

| aKadeL a răspuns:

Probabil ai luat vreun virus care ti-a sters fisierele, cred.