| Robertvpe a întrebat:

Salut! Am in telefon 92 GB utilizați din 128. Cum pot sterge acei GB? Am doad cateva jocuri si am sters tot ce nu-mi trebuie de pe telefon. Am sters chiar si pozele din cosul de gunoi al galeriei. Daca m-ati putea ajuta sa sterg acei GB as fi foarte recunoscător.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai mult spatiu din memorie se ocupa de:
- filme
- jocuri
- muzica
- poze de mare rezolutie
Verifica toate categoriile si sterge definitiv (si din cosul de gunoi! ) TOT ce nu ai neaparat nevoie!

| Hubiter a răspuns:

Salut,
In situatia in care te poti lipsi de toate informatiile de pe telefon, iti recomand sa faci un hard reset.