| david80 a întrebat:

Salut, am incercat sa reinstalez windows 7 ultimate si se bloca la 0%, am incercat asa de vreo 3 ori, stateam cate 1 ora si tot la 0% ramanea, la un moment dat am dat restart si mi-a aparut bootmgr is missing, de fiecare data cand incerc sa bag acum win 7 imi da aceasta eroare
Are cineva o rezolvare?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ce configuratie are sistemul?

| david80 explică:

Am mai avut windows7 si mergea perfect

| david80 explică:

Am rezolvat, hdd-ul era de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are legatura cu Dragoste si sex?

| Vl4dootz a răspuns:

Sunt de acord cu @Plolice
dvd-ul cu windows 7 trebuie sa fie bun si sa ai un pc compatibil cu widows.
Sfatul meu e sa intrebi pe cineva care se pricepe.
Bafta!

| Plolice a răspuns:

Nu stiu ar fi 2 variante:ori CD-ul pe care ai windows 7 nu e bun ori pe calculatorul acela nu poate fi instalat windows 7..nu pe toate merge windows 7 incearca alt windows