| gabrielclaudiu a întrebat:

Salut.Am instalat si eu windows 7 si am o problema cand vreau sa instalez placa de sunet, imi da o eroare WNT_6. 1P_32_MCE.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Tu de pe ce instalezi placa de sunet? ( CD original al calculatorului, un stick, un cd facut de tine cu programul descarcat de pe internet? ) daca nu este cd original al calculatorului poate fi una din probleme... daca e cd-ul original poate fi de la windows.

| gabrielclaudiu explică (pentru Constantin112):

Am cd original, si nu merge.Am 3 DVD'uri cu windows 7 si pe toate face asa.

1 răspuns: