| Marian_George_1993 a întrebat:

Salut
Am instalat windows de 64biti si cand mia pornit imi zicea ca cpu nu compatibil cu 64biti am incercat sa-l instalez altul din but dar nu imi merge. Nu stiu ce sa-i fac nu-s cum as putea sa--l sterg. Abar n-am - dau funda ±vot

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Instaleaza un windows pe 32 biti atunci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei un Win pe 32 biti şi-l instalezi pe ăla. Şi data viitoare te interesezi ce ai în calculator înainte de a face pe minitehnicus.

| bilopart a răspuns:

Pai ti-a spus clar procesorul merge pe 32 de biti deci cauta un windows pe 32 de biti, e simplu!