| vflorinsebastian a întrebat:

Am o problema la PC :
Am windows 7 si imi porneste cam in 10 min Su atunci cand dau click dreapta pe desktop se incarca 3 min sad pana apare meniul cu Refresh. etc. Ajutati-ma va rog! Dau fundita!
P.S Nu am decat 3 programe startup Nu am multe!

3 răspunsuri:
| Stef69 a răspuns:

Iti recomand sa iti schimbi windows ul depinde si de ram cat ai si de viteza procesorului depinde si de ce resurse iti cere windows ul pentru a se instala pentru a merge bine ii trebuie cel putin 2 Gb RAN 2.2 Ghz procesorul

| vflorinsebastian explică (pentru Stef69):

Am asa! Pentrium Dual Core 2. 00Ghz; 3gb ram; 250 gb hard; placa video gt520 1 gb

| vflorinsebastian explică:

Daca se poate doar sa imi spuneti niste metode de rezolvare a problemei nu sa il reinstalez k asa el merge perfect dar dureaza mult pana cand porneste si cu click dreapta de desk la fel... sad