| fanyt13 a întrebat:

Salut, am intampinat o problema la logarea mea cu yahoo. am fost mutat in Anglia doi ani, si cand mi-am creat contul am introdus numarul meu de Anglia. Acum sunt in Romania, si imi cere o verificare la e-mail prin numarul de telefon. iar eu nu mai am numarul de telefon, ce as putea sa fac?
HELP, HELP

1 răspuns:
| aalexei a răspuns:

In asa caz trebuie sa scrii o cerere de resetare a parolei. Completeaza forma urmatoare, raspunde la toate intrebarile si descrie problema asa cum este.

https://io.help.yahoo.com/......tact/index