| andrei0465 a întrebat:

Am internet de la 2 firme. Akta si RDS si vreau sa stiu daca se poate sa cumpar o clasa de ip si sa o rutez la unu dintre ei. Intrebarea mea este: am nevoie de abonament business la RDS sa fac asta si la akta se poate? Multumesc! Orice raspuns e bine venit!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai bine intrebi la providerul tau chestia asta, chiar daca o sa existe pareri contradictorii, ei stiu mai bine ce facilitati iti pot oferi si ce nu. Cel mai probabil nu cred ca se poate (mai ales pe persoana fizica) dar cine stie.