| nimicitorul a întrebat:

Salut am internet de la RDS am bagat de pe 8 august parca si pana acum cateva zile nu am avut probleme...iar dupa a aparut o problema in leg cu pc-ul si am resetat biosul si acum a luat-o razna.Ce pot sa fac? E problema la download numai se descarca cu viteza intre 8, 8, 10, 14,21 mb sta numa la 15 mb in speed test si asa se descarca cu 1mb! Funda sad

1 răspuns:
| Cristi599 a răspuns:

Reinstall windows :? Am fost exact un situaţia ta acum 2 ani