| alexandrunaj a întrebat:

Am intrat pe site-ul 8Gag ( de pe facebook) si mi-a aparut o notificare prin care imi cereau acordul de a posta in locul meu pe profilul meu. Faza e ca am acceptat si azi m-am trezit ca am pe profilul personal 3 destrubuiri legate de 8Gag..Cum sa fac sa nu mai distribuie in locul meu? Le este permis sa distribuie orice vor ei pe profilul meu ( ex muxica, injuraturi etc?)

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai acceptat le este permis. Poti sa intri, insa, pe pagina lor si sa-i blochezi. Sus in dreapta sunt 3 puncte si niste optiuni. Acolo ai si "Blocheaza pagina".

| nopnopnop a răspuns:

Pe pagina lor sunt niste optiuni, unde scrie "Blocheaza pagina". Sunt destul de sigur ca tu cautai 9GAG, nu 8GAG. 9GAG este un site sigur unde te asigur ca nu va distribui nimeni pe profilul tau nimic happy.