| alexandrunaj a întrebat:

Stateam la mine in camera si fratele meu era pe contul meu de facebook,doar se juca, vedea ce se mai intampla etc dar cand a intrat pe 8Gag ( nu 9Gag) i-a aparut o notificare daca permite ca 8Gag sa posteze pe contul respectiv de facebook in locul meu, la care el a acceptat, du a dat parola sau altele. Astazi pe contul meu aparea niste imagini care cica au fost distribuite de mine.Eu nu am distribuit nimic, am sters postarile imediat fara a le citi.Ce ar fi putut fi acele fisiere? Cum sa nu mai posteze in locul meu? Oare au mai postat mai devreme dar au sters dupa distribuirea?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In stanga jos ai : Pagini cu apreciaza pagini si flux de pagini.
Apasa pe apreciaza pagini. Sus apar: Top sugestii, invitatii si pagini apreciate. Intra la pagini apreciate si stergele pe cele ce nu le mai vrei.