| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Am iPhone 4S si astazi mi-a aparut ca pot Actualiza software-ul la iOS 6 [eu am 5.1.1].

Daca il actualizez ce se va intampla cu chestile adaugate din Cydia? :] ok am facut ceva modificari si nu stiu daca vor ramana cand voi avea iOS 6

Sau o intrebare mai bun... Ce se intampla cand trec la iOS 6? ma refer la documentele si aplicatile din iPhone

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca ai jailbreak, se va sterge, si aplciatiile luate prin jailbreak la fel. Pe ios6 temporar nu exista metoda de jailbrak, e bine de stiut

6 răspunsuri:
| Marian619 a răspuns:

Raman
si sora mea si la facut azi si are niste aplicati super
gen se uita la ce aplicatii ai si iti sugereaza ce ti se potriveste sau daca til fura il poti depista cu Gpsul
oricum tot ce aveai pe el se va pastra

| YooCata a răspuns (pentru Marian619):

Dar JailBreak? ok ala nu e inregula :]]

| 2good4you a răspuns:

Faci jailbreak la ios 6, 6.1 cu evasi0n

| radulica123 a răspuns:

Sa știi ca exista cydia pe IOS 6 dar faza e ca trebuie' sa ți-l iei de pe calculator pe tel sau tableta! Si ți se sterg toate hackurile de pe cydia!

| Al-niți_Mihai_1977 a răspuns:

Da nu face aceasta prostie ca nu vei mai avea cydiacrying