| m3looo a întrebat:

Am laptop si mouse pe USB.De vreo doua-trei saptamani in timp ce ma jucam mouse-ul a inceput sa se intrerupa si se auzea sunetul de conectare/deconectare..Astazi s-a oprit de tot mouse ul si nu mai functioneaza..Cand il conectez, se aprinde mereu laserul rosu, dar mouse ul nu se misca =) Aveti ceva idei de ce as putea face?
Multumesc!

1 răspuns:
| Koritar_Adrian_2000 a răspuns:

Trebuie demontat și curățat, și la mine nu mergea scroll down și l-am curățat și gata, e ca tastatura intra destul de mult praf în el.