| tigrul2 a întrebat:

am linux si nu mi se maivede ce am in bara.dac bag ceva in bara de start u mi arata si trebuie sa deschid iar app ce pot face

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Incearca sa apesi butonul "Auto" de pe panoul monitorului
2. Du mouse-ul la marginea unde a fost bara de start, iar daca nu apare, atunci incearca si la celalalte 3 laturi
3. Apasa scurt butonul de pornire (Power) de pe carcasa, apare fereastra de oprire, alege "Restart" si lasa sistemul sa porneasca din nou.

In careva din variantele de sus va aparea bara de start, sa spui la care.

| tigrul2 explică (pentru Bula):

Am lapto si linux...

| Bula a răspuns (pentru tigrul2):

Am inteles.
Procedezi la fel.