| Sinetricu a întrebat:

Salut, am luat freez in timp ce ma jucam, si asta este a 2 a oara cand iau, scoate si un sunet in același timp, de la ce este acest sunet?
Link către videoclip cu sunetul :
https://vimeo.com/508171121

5 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Din ce stiu numai placa de baza poate sa scoata sunete asa.

| StefanE2019 a răspuns:

Salut! Daca mi-ai spune ce producator ai la placa de baza, m-ai ajuta foarte mult sa aflu eroarea.

| StefanE2019 a răspuns:

M-am uitat pe mai multe site-uri și videoclipuri, sunetul acesta nu apare nicăieri.
Dar vezi că există programe sau chiar plăcuțe care pot fi puse în PC care sunt programate să pună tot felul de sunete ciudate prin speakerul de la bios. Îți recomand să rulezi o scanare antivirus și să deschizi unitatea, să verifici dacă nu ți-a pus cineva o plăcuță dubioasă în calculator.

| UltraSoundSound a răspuns:

Asculta cu atentie acele beep uri, si cauta-le pe site-ul producatorului placii de baza. O zi frumoasa! happy

| Vlad20983737 a răspuns:

Schimba placa de baza