| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am luat un laptop i7 care are 2 nuclee. Unele persoane au zis ca nu estein regula ca are numai 2 nuclee procesorul, voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bun.Dar ăreferabil sa aiba mai multe nuclee. Si daca nu ma insel i7 are 5 nuclee nu 2.

| AnonimaXDD a răspuns:

Le este ciuda ca ai laptop, doar atat pot zice XD
Tu ti-ai luat un laptop pentru aplicaţii Office, media (muzica + video) şi internet si este recomandat un procesor cu 2 nuclee dar asta nu inseamna ca nu poti juca jocuri happy si ca un procesor de 12 nu este mai bun decat unul de 4 (eu am de 4)winking