Întrebare recomandată | andreyboss a întrebat:

Am luat un virus ce face foldere din poze zi daca vreau sa devirusez sterge pozele exista ceva ce scoate virusu fara sa stearga?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.O serie de antivirusi sunt.Eu folosesc malwarebytes antimalware si scanez rapid cu el. Trebuie scanat de mai multe ori pana antivirusul da rezultat zero la virusi gasiti. Desigur, este si avast si multe altele. Kaspersky e un antivirus de asemenea foarte bun.Incearca unul din ele.

| andreyboss explică (pentru anonim_4396):

Din fericire am gasit e kaspersky ( singuru antivirus care repara si nu sterge )

| LucianMoraru a răspuns (pentru andreyboss):

Si Avast repara.

| Crouky a răspuns:

Incearca Kaspersky, este bun din punctul meu de vedere. Funda?