| Iulliiaa a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor! Acum cativa ani mi-am luat o imprimanta si ce-i drept aveam si un pentium 4 unde am putut instala programele pentru imprimanta. Acum mi-am luat laptop, iar cand am incercat sa instalez programele nu am putut, zice ca programele nu suporta tipul procesorului. Imprimanta e ca si noua, dar nu stiu ce sa fac in privinta acelor programe, help! happy

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Cauta pe saitul imprimantei draiver care corespunde cu sistemul pe care il ai. Am patit-o si eu cu o imprimanta si un scanner.

| Derp02 a răspuns:

Cauta pe saitul imprimantei draiver care corespunde cu sistemul pe care il ai.

| Alexiuc a răspuns:

Probabil sistemul tau e pe 64 de biti si de aia si programele de pe cd sund pe 32 cauta pe net driverele pentru imprimanta ta si descarci versiunea 64 a lor nu 32(86) mult succes Iulia