| Lkh_Vlad_2000 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor.am avut cont pe ask fm si din greseala surioara mea a apasat pe deconectare la cont si eu eram logat cu fb si am dat la autentificare si imi spune"Acest utilizator nu se afla in baza de date" si am incercat sa il recuperez cu emailul si nu mergea si am mai facut 2 conturi fake (fara nimic pe ele) si acum cand incerc sa recuperez contul prin email imi da sa reset parola la celelalte 2 printre care unul la fel logat cu fb.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| owtactrl1234 a răspuns:

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adăugat!
Intră acum şi distrează-te împreună cu prietenii tăi, în timp ce te bucuri de noul design de iarnă, ce include costume şi mounturi specifice acestei sărbători, multe cadouri şi o mapă specială dedicată evenimentului de Crăciun!
Te lăsăm pe tine să descoperi mai multe, accesând http://sonymt2.ro/sv/descarcari!
Echipa SonyMt2 îţi urează sărbători fericite!