| kenz11 a întrebat:

Salut, am nevoie de cineva care are un lumia sau se pricepe sa ma ajute si pe mine, nu stiu cum sa incarc pozele pe calculator, sau sa le transfer prin bluetooth, sau sa imi fac un cont pe windows live ca nu prea stiu, multumesc anticipat.
Am un lumia 800.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poti prin bluetooth dar mai bine si rapid este prin calculator.Nokia asta cred ca are windos pe el asa ca trebuie sainstalezi in calculator un program, zune senumeste sau ceva de genul asta, dupa care transferi ce doresti.Asa fara acel program nu se poate. Daor telefoanele care au android lucreaza direct cu calculatorul.Asta Nokia lucreaza ceva gen ca si iphoanele sau BlackBerry, adica printr-un program instalat in calculator.Acel program il potilua gratis de pe net.Cauti pe google zune download for Nokia lumia si o sa gasesti.Il instalezi in calculator, dupa conectezi telefonul la calculator si in rest cred ca te descurci.Bafta

| XcrisSSx a răspuns:

Zune

| Veres_Daniel_1994 a răspuns:

Prin bluetooth nici eu nu am reusit sa trimit ceva... dar poze muzica....etc,le poti trensfera prin programul zune
intra pe google si scrie download zune
scuze ca nu ti-am dat linc dar nu am mai intrat sa caut laughing

| BoboRader a răspuns (pentru Veres_Daniel_1994):

Fii atent daca ai cablu de date transferal prin el noroc.

| kenz11 explică (pentru Veres_Daniel_1994):

Am incercat sa il downloadez dar imi zice ca e compatibil doar cu win 7 sau vista, nu imi ruleaza pe xp.