| MaRiNiKMaRiAn a întrebat:

Salut Baieti/Fete deci... Vreau sa imi bag si eu windows-ul asta e prima data cand il bag deci dupa as avea nevoie de toate driver-ele pentru calculator si nu stiu care sunt. Care va pricepe-ti ma ajuta-ti si pe mine Va rog? Multumesc!

1 răspuns:
| Paul199313 a răspuns:

Windows 7 ultimate isi instaleaza automat drivele! si windows 8.1 si le ia singur! in caz ca nu se instaleaza foloseste driver pack solution! e un program ce contine toate driverele posibile! eu il folosesc de foarte mult timp si m-a ajutat de nenumarate ori! are cam 8, 6gb(programul).