| swty89 a întrebat:

am nevoie de program sa descarc poze de pe instagram. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Pentru a descarca toate pozele in mod automat vei avea nevoie de Instaport.

Pasul 1: Logheazate in contul Instagram.

Pasul 2: Intra pe site-ul Instaport.me in browerserul web si apasa butonul "Sign in with Instagram" si acorda acces pentru Instaport in Instagram.

Pasul 3: Odata ce ai facut pasul 2, vei fi automat redirectionat inapoi in Instaport.me si va incepe procesul automat de a descarca poze in PC. Acesta va dura intre 5 si 30 de minute in functie de numarul de poze iar browserul va trebui lasat deschis.

| AlexHodo a răspuns:

Recomand site-ul asta http://tools.alexhodo.ro/instagram.php