| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Acum ceva timp am instalat un program, iar odata cu el mi s-a instalat si browser-ul Torch. Toate bune pana aici, browser-ul era folositor, mergea bine (tinand cont ca pana atunci folosisem Internet Explorer) si mi-a dat posibilitatea sa-mi schimb Facebook-ul. Mai exact, puteam schimba culoarea scrisului, imaginea de fundal s.a.m.d
Intre timp am auzit de Opera, asa ca am dezinstalat Torch. Dupa o luna-doua si ceva de folosire, a inceput "sa-mi dea erori", sa mearga greu. Am dezinstalat Opera si m-am intors la Torch. Doar ca nu se mai intelege nimic cand intru pe facebook si va rog, ajutati-ma spunandu-mi cum pot schimba din nou Facebook-ul.
Multumesc ca ati avut rabdare si ca ati citit tot si sper ca am fost destul de explicita.

Răspuns Câştigător
| sebitzu007 a răspuns:

Probabil aveai vreun BUG sau Script ce iti permitea.
Eu iti recomant internet explorer 11 si Mozila Firefox

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Eu cred ca ai un virus in pc! Nu vei scapa de ea pana nu reinstalezi Windows! Succes!

| vRemi a răspuns:

Este o porcarie aia cu schimbatul facebook-ului, este un virus.