| ionutunited a întrebat:

Am nevoie de un autocorect pentru cratime, diacritice, imi puteti recomanda unul sau mai multe...de preferabil cele mai bune

Răspuns Câştigător
| mytyka a răspuns:

Pt office 2007 gasesti pe net "mersi office ro corector lb romana" are in jur de 250 mega.
Daca ai office 2010 sau mai nou, acestea au incorporat autocorectul.

3 răspunsuri:
| mytyka a răspuns:

Autocorect pentru office?
Ce office folosesti?

| ionutunited explică (pentru mytyka):

Word

| mytyka a răspuns (pentru ionutunited):

Pt office 2007 gasesti pe net "mersi office ro corector lb romana" are in jur de 250 mega.
Daca ai office 2010 sau mai nou, acestea au incorporat autocorectul.