| FakeLevy a întrebat:

Am nevoie de un microfon nou deoarece al meu scoate sunete gen : biiiiiiiip foarte incet da totusi e enervant... As dori sa stiu ce microfon ( sau casti cu microfon incorporat ) imi recomandati. Sa fie destul de bun adica sa se auda cum trebuie dar totusi nu prea scump big grin. Funda

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

De ce buget dispui?

| LauncherS a răspuns:

Nu, nu stiu ce microfon este ala.Eu am luat un microfon cu casti incorporat si merge perfect, desi l-am luat din comert(este si la piata) cu doar 15 lei parca...mai uita-te pe la control panel la nivelul sonorului la microfonwinking