| andra_9585 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu laptopul: sony vaio vpcee4j1e
Nu stiu cum sa mi instalez placa de retea, nu am primit nici un cd la cumparare si nu prea le am eu cu astea, am windows 7 si daca intru la device manager imi apare semnu ala de intrebare galben la ethernet controller si la unknown device
Ce ar trebui sa fac? Banuiesc ca trebuie ceva driver pentru internet da mno...Astept ajutoru vostru...Ms

Răspuns Câştigător
| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Daca cauti pe net modelul si nu gasesti driver, downloadeaza everest, acesta iti spune cum se numesc chiar si componentele cu semn de intrebare. Bafta!

1 răspuns:
| BaRnI_3639 a răspuns:

Cand deschizi laptopu scrie exact la inceput cum se cheama si cauti pe net daca nu te poti uita in el sa vezi cum se cheama si le poti downloada de pe net