| PentruCaAutomobile a întrebat:

Am niste bani da' nu ma pot hotari ce sa fac cu ei: sa-mi cumpar un SGS3, sa-mi cumpar o tableta si un telefon mai naspa, sa-mi cumpar un pc nou, sau sa-mi cumpar o consola de jocuri. S3 nu prea vreau sa-mi iau pentru ca pot sa il pierd sau sa il fure cineva; tabletele is scumpe si daca imi iau un telefon mai slab o sa fiu luat de prost; daca imi iau pc, vreau sa fie de gaming ceea ce costa iar mult, mai ales daca vreau o firma buna; iar consola de jocuri se va vedea naspa pentru ca am un televizor naspa. Nu vreau sa aud ce aveti voi, vreau sa-mi dati un sfat, FUNDA!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cumpara un telefon bun

| LTAA a răspuns:

Daca ai 1500-2000 lei iti poti cumpara un Samsung Galaxy Tab 3 de 7 inci si un Samsung Galaxy Pocket Neo sau Nokia Asha 503 + accesorii, nu ar fi fain?

| PentruCaAutomobile explică (pentru LTAA):

Galaxy Tab 3 de 7inch e 700lei+ Samsung/Nokia e 300 lei = 1000 leiwinking

| BeautifulAngel a răspuns:

Din cate am spus ma sus, eu iti zic sa-ti iei un telefon mai bun!