| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am niste fisiere Flac(lossless) si vreau sa la fac track folosing Nero dar chestia este daca pierd din calitatea auditiva?
Adica daca se simte o diferenta, ma gandesc ca Flac urile au calitatea cam la fel ca Cd ul sursa deci nu ar trebui sa fie o problema asa cum este cu MP3.
Sau pana la urma sa le las asa?

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa le lasi asa flacurile raman nr 1 ca auditie se simte diferenta si trackurile se aud destul de bine ramane la aprecierea ta