| Bl4ckShadowS a întrebat:

Salut.Am o camera Canon mv930 si nu stiu de ce nu mai porneste... e drept ca n-am mai folosito de mult dar asta nu e un motiv sa se strice singura..cand o pornesc face un sunet ciudat ca si cum sar pornii si se tot repeta,ceva de genu (tac,tac, tac, tac.) si ecranul ramane negru.
Care ar fi problema cu ea? m-am gandit ca poate e bateria dar nu stiu ce sa zic.

Răspuns Câştigător
| DeehhCarla a răspuns:

Ai putea sa incerci sa ii schimbi bateria, daca ai tinut-o intr-un mediu cald sau rece s-ar putea sa iti faca probleme

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bateria este.Sa nu crezi ca daca nu ai folosit-o, bateria va fi ca la inceput.Incarcata.

| kiv1990 a răspuns:

Cred ca ar fi vorba de baterie, insa mai intai vezi poate cineva are exact asa camera si i-a de la el bateria si verifica