| berlin a întrebat:

Salut am o camera de supraveghere jortan nu mai detecteaza miscare ramane blocata intr-o parte

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna-l pe cel care a instalat-o!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defectă si trebuie sa suni la servisul lor a firmei care ti a vindut si montat ac easta cameră, numai ei o pot repara, daca este inca in garantie reparatia nu te va costa nimic este gratis, le dai tu de o bere daca vrei, dar daca camera a iesit din garantie atunci i ti vor spune ei pretul., suna i de marti incolo cand se reintoarce lumea la muncă după sarbatorile pascale.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e în garanție, cere s-o schimbe.
Dacă nu, arunc-o.