| Tssssssss a întrebat:

Am o drona arcade drocam1 și nu merge ca lumea, aducă cred că a rămas pe unul dintre modurile de acrobatii, pentru că dacă incerc sa o ridic, mi se duce doar in fata și nici nu se ridică de la sol. Din instrucțiuni nu îmi dau seama și am încercat butoanele, dar nu reușesc nimic. Mă poate ajuta cineva, va rog?

Răspuns Câştigător
| GamerAlexD a răspuns:

Inncerca sa ii dai resetare (multe drone au optiune asta sau sa ii scoti bateria alt ceva nu stiu