| CristiPalidu a întrebat:

Am o guma de sters numita Samsung S5230. As vrea sa-i conectez niste casti, dar nu are jack de 3.5mm. Am gasit pe eBay un asemenea jack pentru S5230 dar mi-e frica sa il comand pentru ca ma gandesc daca taxele de transport vor fi mari si daca platesc atunci cand soseste comanda, la posta (costul obiectului).

1 răspuns:
| NeimaginabilA a răspuns:

Hai mai lasa-ma, bagi casti intr-o guma de sters, nu cumva are si Wi-Fi?
Are si culoare customizabila?
Poate are si un airplane mode, cu ala poti sa zpori peste mari si tari ca in filmul transformers!