| RedBuLLBeSt a întrebat:

Salut.Am o intrebare am descarcat Windows 8 Consumer Preview si vreau sa-l instalez intru PC Virtual dar cand dau ca sa se instaleze imi da o eroare ca imi trebuie activat VT-X si AMD-V am incercat sa-l activez din BIOS dar nu am putut imi puteti spune cum sal activez multumesc
PS:procesorul:Intel(R) Pentium(R) dual CPU T3400 @ 2.16GHz 2.17GHz
are si VT-X/AMD-V:
Intel(R) Virtualization Technology
Intel(R) Hyper-Threading Technology

1 răspuns:
| Fonky a răspuns:

Eu iti spun ceva ca intre prietenihappy
Nu iti baga windows VIII:
E unul din cele mai proasteoh go on
Iti recomand sa iti bagi windows XP sau VII...Astea-s foarte bune
Chiar daca ai procesor bun el merge tot prost
Si vad ca ai 2. 17GHzoh go on...Eu am 3. 01GHz si parca tot nu merge bine ca windows XP sau VII