| imgirl a întrebat:

Buna TPU :*
Am si eu o dilema happy...cum pot afla daca cineva mi-a dat ignore sau doar m-a pus la permanent offline?
Excludeti varianta cu detectorul invisible ca nu arata daca mi-a dat ignore sau sunt pusa doar la permanent...
M-am cam certat cu fostul prieten si nu imi mai apare in lista cu toate ca el este online. l-am sunat si mi-a spus ca nu mi-a dat ignore si de vorbit a intrat pe mine pe facebook.Variante?
Dau fundita love strucklove struck

1 răspuns:
| tea12345 a răspuns:

Paii...daca zicea ca e online inseama ca nu ti-a dat ignore poate te are doar la permanent offline si nu stie.sau poate ti-a dat ignore si nu vrea sa iti zicalaughing